www.arvac.lv

 

Vakuuma satvērēji

                             NOMA       KONSULTĀCIJAS      PĀRDOŠANA

Izdara darbu 2x ātrāk un tīrāk.         Ietaupa Jūsu laiku un līdzekļus.

 

 

                                                      

Priekšrocības

izmantojot vakuuma satvērējus sendvičpaneļu montāžai.

1. Pieaug sendvičpaneļu montāžas ātrums.
Paneļu montāžas vidējais ātrums, izmantojot vakuuma satvērēju, sastāda 350-500 kv.metrus maiņas laikā un, optimāli organizējot darbus būvlaukumā, var sasniegt 800 kv.metrus maiņas laikā.

2. Sendvičpaneļi pacelšanas un montāžas laikā netiek bojāti.
Paneļu montāžas tehnoloģija izmantojot vakuuma satvērēju izslēdz sendvičpaneļu deformācijas iespēju to paceļot un uzstādot. Satvērējs neatstāj pēdas satveršanas vietā pateicoties perimetrā iestrādātai īpaši elastīgai ekstrudētai silikona gumijai.

3. Vakuuma satvērējs nodrošina izpildīto darbu augstu kvalitāti.
Precīza un akurāta uzstādīšana tiek panākta izmantojot satvērēja rokturus. Ierīce nodrošina paneļu un stikla ērtu manipulāciju un rotāciju. Vakuuma satvērēja piesūcekņi ļauj veikt sendvičpaneļu montāžu arī nenoņemot aizsargplēvi.

4. Paneļu montāžai ar vakuuma satvērēju pietiek ar TRĪS cilvēku brigādi.
Vakuuma satvērējs ļauj paātrināt sendvičpaneļu montāžu samazinot brigādi līdz trim cilvēkiem. (Montējot sendvičpaneļus ar pašdarinātām ierīcēm, mehāniskiem satvērējiem un saspiedējiem nepieciešami četri un vairāk cilvēki).

5. Ērts, vienkāršs ekspluatācijā un ergonomisks darba instruments.

Vakuuma satvērējs izgatavots balstoties uz celtnieku pieredzi un ieteikumiem. Ērti izvietotie rokturi ļauj viegli manipulēt gan ar pašu satvērēju, gan paneli. Lielu virsmu pacelšana, pārvietošana un precīza uzstādīšana vairs nav problēma.

6. Izmantojot vakuuma satvērēju var ietaupīt vietu būvlaukumā.
Montāžas laikā nav nepieciešams paneļus nobīdīt no pakas, lai tos satvertu. Visi paneļu iepakojumi vienādi pieejami neatkarīgi no uzglabāšanas blīvuma. Tas ļauj ietaupīt vietu būvlaukumā. Ērta paneļu pārvietošana no pakas uz paku, ja nepieciešama paneļu šķirošana.

7. Iespējams uzstādīt īpaši garus sendvičpaneļus.
Vakuuma satvērēji - neaizstājams palīgs nestandarta uzdevumu risināšanā. Vienādi viegli vakuuma satvērēji spēj satvert un uzstādīt garus horizontālus un vertikālus sienu sendvičpaneļus kā arī jumta sendvičpaneļus ar jebkuru profilējuma tipu.

Sendvičpaneļa garums var sasniegt 26(!) metrus.

8. Atvieglota personāla sagatavošana.
Paneļu uzstādīšana ar vakuuma satvērēju neprasa īpašu personāla sagatavošanu. Nepieciešamo apmācību darbam ar vakuuma satvērēju un uzstādīšanas tehnoloģiju veic 10-15 minūšu laikā tieši objektā .

9. Viegli demontēt (noņemt) sendvičpaneļus.
Sendvičpaneļu demontāža (noņemšana) - vēl viena unikāla vakuuma satvērēja īpašība. Paneļa vai paneļu sekcijas noņemšana ar vakuuma satvērēju dod iespēju viegli nomainīt tikai deformētos elementus tajā pašā laikā neaiztiekot tos sendvičpaneļus, kas nav jāmaina.

Augstāk minētās priekšrocības ļauj vakuuma satvērējiem pārliecinoši iekarot vietu celtniecības tirgū. Ar katru gadu vairāk celtniecības uzņēmumu izvēlas profesionālos vakuuma satvērējus sendvičpaneļu un stikla montāžai.

   

                         

Kontakti     

 

 Par mums

 Vakuuma satvērēji

      • Priekšrocības

      • GB500

          GB ceļ sendvičpaneļus

          GB ceļ stiklu

          GB ceļ liektu stiklu

      • GBdcX800

      • CB400

          CB ceļ jumta paneļus

          CB ceļ nesošo profilu

          CB ceļ sinusa profilu

      • RB

      • Robots-manipulators

      • CA (roka)

      • Neparasti risinājumi

 

 Video

 

 Kā mūs atrast

 

 SIA Arvac
 Ziedu iela 8, Priežciems
 Babītes pag., LV-2101

 Tel.Nr.: +371 266 191 22
 Tel.Nr.: +371 266 195 77
 E-pasts:
info@arvac.lv

 Reģ. Nr: 40003978054